Madla pro panelové domy

Specializujeme se řadu let na dodávky madel na zábradlí pro panelové domy a výhradně zastupujeme na českém a slovenském trhu významné výrobce z tohoto oboru. Dodáváme kvalitní materiály s dlouhou životností. Naši pracovníci jsou pravidelně odborně školení na nové technologie a montáže. Zakázky realizujeme v nejvyšší kvalitě a s maximální pečlivostí.

Jedním z velmi důležitých aspektů, na kterém stavíme naši profesionalitu, je kvalitní zákaznický servis. Všichni naši zaměstnanci pečují o maximální spokojenost a informovanost našich zákazníků. Jsme Vám plně k dispozici od počáteční poptávky, kterou Vám na základě Vašich podkladů zpracujeme zdarma a nezávazně, až po realizaci.

 

Nátěry a malování

Před samotnou montáží nového madla také doporučujeme zvážit nátěr Vašeho zábradlí.

Aby konečný efekt vypadal dobře, je dobré tyto dvě činnosti spojit do jedné, Vaše zábradlí tak bude nejenom vypadat jako nové, ale nebudete muset nájemníky domu vystavovat pracem v dalším období.

Nátěry zábradlí se také doporučují udělat ještě před samotnou montáží madla, aby nedošlo k nechtěným otěrům na madle při následných nátěrech.

Při montáži madla spojené s nátěrem navíc od nás dostanete zajímavou slevu.

Malování panelových domů provádíme ve společných prostorách,
schodištích a sklepech. veškeré nátěry se provádí kvalitními, vodou ředitelnými barvami.

Samozřejmostí je také možnost malby omyvatelnou barvou, aby byla zajištěna možnost při silném znečištění (stěhování, vandalové) následného omytí vodou, či benzínovími čištidly.

Dále provádíme nátěry podlah ve sklepních prostorách domů,
pro snadné vytírání a udržování pořádku.